Kalendarz 2016

Data Dzień Zawody Dystans Miejsce Rozgrywki Organizator Informacje
27.02 sobota Róża Wiatrów 150 Puszcza Zielonka PPM   R L W P
13.03 niedziela Złoto dla Zuchwałych  100 Dąbrowa Chełmińska PPM          R L W P
19.03 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - I runda Klasyk Falenica RJnO   R L W
20.03 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - I runda Sprint Falenica RJnO   R L W
20.03 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - I runda Średni Falenica RJnO   R L W
2.04 sobota 3 x 360 150 Stara Miłosna PPM  R L W P
2.04 sobota Nadwiślański Maraton na Orientacje 150 Ligota PPM  R L W P
2.04 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - II runda Klasyk Międzylesie RJnO   R L W
3.04 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - II runda Medium Wesoła RJnO   R L W
9.04 sobota XI Szago 100 Osiek PPM  R L W P
9.04 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - III runda Scorelauf Celestynów RJnO   R L W
10.04 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - III runda Sprint Regut RJnO   R L W
10.04 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - III runda Średni Regut RJnO   R L W
16.04 sobota Harpagan-51 200/100 Bytów PPM   R L W P
19.03 sobota Wiosenne Korno 100 Dąbrowa Górnicza inne   R L W
23.04 sobota Bike Orient I 100 Strawczyn PBO   R L W P
23.04 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO sprint Zdzieszowice RJnO   R L W
23.04 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO średni Zdzieszowice RJnO   R L W
24.04 niedziela Mistrzostwa Polski w RJnO klasyk Zdzieszowice RJnO   R L W
24.04 niedziela OMW w RJnO - I runda   Wrocław - Las Smoczy RJnO   R L W
30.04 sobota Rudawska Wyrypa 200 Janowice Wielkie PW   R L W
7.05 sobota Irokez ok.200/12h Gorenice k.Krzeszowic rogaining   R L W P
7.05 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - IV runda sprint Komorów RJnO   R L W
7.05 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - IV runda średni Komorów RJnO   R L W
8.05 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - IV runda klasyk Komorów RJnO   R L W
14.05 sobota DyMnO 150 Nowogród PPM   R L W P
21.05 sobota Pruchnickie Harce 100 Świebodna PPM   R L W P
21.05 sobota OrientAkcja 100 Zofiówka PBO   R L W P
21.05 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza Medium Wołomin RJnO   R L W
22.05 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza Klasyk Wołomin RJnO   R L W
26.05 czwartek Mistrzostwa Polski w RJnO średni Czarna Białostocka RJnO   R L W
27.05 piątek Grand Prix Polski w RJnO średni Sokółka RJnO   R L W
27.05 piątek Mistrzostwa Polski w RJnO sprint mix sztafety Poczopek RJnO   R L W
28.05 sobota Grand Prix Polski w RJnO sprint Supraśl RJnO   R L W
28.05 sobota Grand Prix Polski w RJnO medium Supraśl RJnO  R L W
29.05 niedziela Grand Prix Polski w RJnO klasyk Czarna Białostocka RJnO   R L W
28.05 sobota 10. Rajd z Kompasem 100 Gdynia PPM   R L W
4.06 sobota Leśne Dukty 140 Kujanki PPM   R L W P
4.06 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - VI runda Długi Chotomów RJnO   R L W
5.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - VI runda Sprint Chotomów RJnO   R L W
5.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - VI runda Średni Chotomów RJnO   R L W
11.06 sobota Mazurskie Tropy 130 Nawiady PPM   R L W P
12.06 niedziela OMW w RJnO - 2 etap   Malin RJnO   R L W
18.06 sobota Grassor 300/150 Tuczno PPM   R L W P
18.06 sobota Orientering w Cieszynie 50   inne   R L W 
18.06 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - VII runda Medium Radość RJnO   R L W
19.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - VII runda Klasyk Radość RJnO   R L W
19.06 sobota Mielecka Impreza Turystyczna 50 Mielec inne   R L 
25.06 sobota Bike Orient- Sulejowski PK 100 Taraska PPM,PBO   R L W P
25.06 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - VIII runda Scorelauf Nowe Groszki RJnO   R L W
26.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - VIII runda sprint Nowe Groszki RJnO   R L W
26.06 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - VIII runda średni Nowe Groszki RJnO   R L W
2.07 sobota Pazur Gryfa 140 Dębnica Kaszubska PPM   R L W P
2.07 sobota Szwenda 50 ok. Wyszkowa RJnO   R L W 
15.07 sobota Szaga 150/100 Skoki PPM   R L W
6.08 sobota Rajd Konwalii 100 Czaplinek PPM   R L W
20-21.08 sobota Odyseja Zagnańska 100+70 Tumlin PPM   R L W
27.08 sobota KoRNO 100 Siedlec PPM   R L W
27.08 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - X runda Sprint Nieporęt RJnO  W
27.08 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - X runda Średni Nieporęt RJnO  W
28.08 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - X runda Klasyczny Nieporęt RJnO  W
3.09 sobota Abentojra 100 Ruś PPM   R L W
3.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XI runda Sprint Komarnica RJnO  W
3.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XI runda Średni Komarnica RJnO  W
4.09 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XI runda Klasyk Komarnica RJnO  W
10.09 sobota Mordownik 120 Pilica PPM   R L W
10-11.09 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO sprint Oborniki Śląskie & Prusice RJnO  W
11.09 niedziela Mistrzostwa Dolnego Śląska w RJnO średni, klasyk Oborniki Śląskie & Prusice RJnO  W
17.09 sobota Piachulec Orient 120 Dwudniaki inne   R L W
24.09 sobota Jesienne Trudy 200/100 Kołbacz PPM

 W

24.09 sobota 11. Rajd z Kompasem 100 Rumia PPM  

 W

24.09 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XII runda Scorelauf Młociny RJnO  W
25.09 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XII runda Sprint Wesoła RJnO  W
25.09 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XII runda Średni Wesoła RJnO  W
 1.10 sobota OrientAkcja VI 100 Głowno PBO  W
 1.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XIII runda Sprint Anin RJnO  W
 1.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XIII runda Średni Anin RJnO  W
 2.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XIII runda Scorelauf Wawer RJnO  W
8.10 sobota Bike Orient III 100 Niegowa PBO

 W

8-9.10 sobota Mistrzostwa Polski w RJnO długi, sztafety  Czerwonak RJnO    W
9.10 niedziela OMW w RJnO - 3 etap   Wrocław - Las Rędziński RJnO  W
15.10 sobota Harpagan 52 200/100 Człuchów PPM    W
 15.10 sobota Silesia Race 100 Kuźnia Raciborska inne  W
22.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XIV runda Klasyk Wołomin RJnO  W
23.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XIV runda Scorelauf Wołomin RJnO  W
29.10 sobota  Jesienne 360 100 Siedlce  W
29.10 sobota Puchar Warszawy i Mazowsza - XV runda Klasyk Otwock RJnO  W
30.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XV runda Sprint Otwock RJnO  W
30.10 niedziela Puchar Warszawy i Mazowsza - XV runda Średni Otwock RJnO  W
5.11 sobota XII Szago 100 Kasparus PPM   R L W 
6.11 niedziela Zakończenie sezonu RJnO 15 Majdan   R L W 
05.11 sobota MiniMaraton RJnO 70 Choszczówka RJnO   R L W 
13.11 sobota Azymut Orient 100 Laski Wielskie PPM   R L W 
 19.11 sobota Kaczawska Wyrypa 150 Świerzawa     R L W 
17.12 sobota Zimowe Korno     inne  
17.12 sobota Nocna Masakra 200/100 woj.zachodniopomorskie PPM  
               

Cykle:

Cykl Organizator/Sponsor Lokalizacja Zawodów w cyklu Rozgrywki Informacje
Puchar Polski w Maratonach Rowerowych na Orientacje (PPM) Polska 27 RMnO   R W
Puchar Bike Orient woj. Łódzkie 5 RMnO  R W
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO Warszawa i okolice 38 RJnO  R W
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w RJnO Wrocław i okolice 3 RJnO  R W

R - Regulamin

L - Lista startowa

W - Wyniki

P - Przejazdy